Tedavi görmesini istedikleri annelerine özlemlerini pankart açarak anlattılar

17 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
Tedavi görmesini istedikleri annelerine özlemlerini pankart açarak anlattılar

Kırşehir’de lise öğrencisi iki kardeş, babalarından boşanan bipolar hastası annelerinin tedavi görüp, yeniden evlerine dönmesi için kent meydanında pankart açarak çağrıda bulundu.

F.Ü. (17) ve R.Ü. (16) kardeşler, Cacabey Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde, “Anne seni çok özledik, bizden vazgeçme, lütfen artık gel anne” yazan pankart açtı.

Gazetecilere açıklama yapan F.Ü, annesinin bipolar (iki uçlu duygudurum bozukluğu) hastası olduğunu, babasıyla anlaşmalı boşandıklarını söyledi.

Babalarıyla yaşadıklarını, anneannesinin yanında kalan annesinin tedavi olduktan sonra evlerine döneceğine inandığını belirten F.Ü, “Çaremiz olmadığı için bu eyleme başvurduk. Annem bipolar hastası. Daha önce Konya’da tedavi görünce annemle babamın arası da düzelmişti.” dedi.

R.Ü. de ailesinin tekrar bir arada olmasını isteyerek, “Annemin tedavi olmasını istiyorum. İki yıldır hastalığı devam ediyor. Annemi düşünmekten derslerime çalışamıyorum.” diye konuştu.(Haber AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On