TDV. KIRŞEHİR ŞUBESİNDEN, HASTALARA ZİYARET

16 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.
TDV. KIRŞEHİR ŞUBESİNDEN, HASTALARA ZİYARET

Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi, Türkiye Diyanet Vakfı’nın Kuruluşunun 41. Yılı Etkinlikleri Çerçevesinde Hasta ve Hasta Yakınlarını Unutmadı.
Türkiye Diyanet Vakfı’nın kuruluşunun 41. Yılı, Kırşehir’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıldığı belirlendi. Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir şubesi, 41 yıl önce kurulan Türkiye Diyanet Vakfı’nın Türkiye’de ve dünyada yapmış olduğu hizmetleri Kırşehir’deki vatandaşlara anlatmak ve tanıtmak amacıyla bir dizi etkinlik planlandı.
İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi Başkanı Mehmet Şahin, Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü İsmail Koç ve vakıf görevlileri ile birlikte Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret etti. Hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundukları bildirildi.
İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kırşehir Şubesi Başkanı Mehmet Şahin, “Türkiye Diyanet Vakfı’ nın kuruluşunun 41. Yılı ve Türkiye Diyanet Vakfı İyilik Hareketi etkinlikleri sebebiyle vatandaşlarımızı bilgilendirmeye, vakfımızın gerek yurt içinde gerek yurt dışında yaptığı faydalı ve hayırlı işleri vatandaşlarımıza anlatmaya çalışmaktayız. Son yıllarda vakfımız çok başarılı hizmetlere imza atmıştır atmaya da devam etmektedir. Bu yapılan çalışmaların hepsi maddi ve manevi destek de bulunan hayırsever vatandaşlarımızın sayesindedir. Bu itibarla Türkiye Diyanet Vakfımıza gösterilen bu teveccühten dolayı hayırsever vatandaşlarımıza teşekkürlerimi, takdirlerimi arz ediyorum” dedi.
Hasta ve hasta yakınları da İl Müftüsü Mehmet Şahin’e ziyaretleri sebebiyle çok memnun kaldıklarını belirterek, teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On