TDP basına çalışmalarını anlattı

26 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
326 defa okundu.
TDP basına çalışmalarını anlattı

TDP'DEN BİLGİLENDİRME (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, basın çalışanlarına çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.
Terme Caddesi üzerinde bulunan Şube Müdürlüğünde bilgilendirme yapan kahvaltılı basın toplantısında Kırşehir’de yapılan çalışmalar yazılı ve görsel olarak anlatıldı.
Kahvaltı sonrası açıklamada bulunan TDP Şube Müdürü Komiser Özer Kardeş, öncelikli amaçlarının vatandaşı bilgilendirme faaliyetiyle karşılaşacakları olaylarda aydınlatmanın olduğunu söyledi.
Basın çalışanları ile zaman zaman bir araya gelmeyi düşündüğün ifade eden Kardeş, gazetecilerin emniyetle olan ilişkileri talepleri ve basının çalışma koşulları noktasında bilgi alışverişinde bulundu.
Basın emekçilerine TDP Şube Müdürlüğü çalışmalarına verdikleri destek nedeni ile teşekkür eden Şube Komiseri Kardeş, hatıra fotoğrafı da çektirerek yeni projeleri hakkında istişarede yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On