TATİL ZİLİ ÇALDI

18 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
335 defa okundu.
TATİL ZİLİ ÇALDI

Kırşehir’de Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul Ve Liselerde Okuyan 44 Bin 394 Öğrenci, Bugün Karne Alacak. Kırşehir’deki 44 Bin 394 Öğrenci Ve 3 Bin 678 Öğretmen,15 Gün Sürecek Tatilde Dinlenme Fırsatı Bulacak.

 TATİL ZİLİ ÇALDI

Kırşehir’deki 252 kurumda bulunan 2 bin 713 derslikte eğitim-öğretim gören öğrenciler, 18 Eylül Pazartesi günü başladıkları eğitim-öğretime bugün ara vererek karne alacak ve 15 gün süreyle sömestri tatiline girecek. Kırşehir’de okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan 44 bin 394 öğrenci, 19 Ocak Cuma günü karne aldıktan sonra iki haftalık yarıyıl tatiline girecek. Kırşehir’de görev yapan  3 bin 678 öğretmen de iki hafta dinlenme fırsatı bulacak. Kırşehir’de ilkokul ve ortaokulda derslik başına 17 öğrenci düşerken, genel ortaöğretimde de derslik başına 17’şer öğrenci düştüğü açıklandı. Mesleki ve teknik liselerde ise derslik başına 18 öğrencinin düştüğü bildirildi.

Bu yıl ilk defa uygulanacak, merkezi sınavla öğrenci alacak ortaöğretim kurumları için yapılacak sınav, 2 Haziran’da gerçekleştirilecek. Öte yandan 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıflar için gerçekleştirilecek İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) 3 Haziran’da yapılacak. Yükseköğretim Kurulunca üniversiteye girişte YGS ve LYS’nin yerine getirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) 1. oturumu (TYT) 23 Haziran’da, 2. oturumu ile Yabancı Dil Oturumu 24 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Haber: Nurten Ceylan

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On