TATİL BİTTİ, OKULLAR AÇILDI

8 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1115 defa okundu.
TATİL BİTTİ, OKULLAR AÇILDI

timthumb.php_Kırşehir’de Okullar Açıldı, Yarı Yılın İlk Ders Zili Çalmaya Başladı.

Yeni eğitim-öğretim yılı 2. dönem’i bu sabah başladı. Yeni eğitim öğretim yılının 2. dönem ilk gününde Kırşehir’de öğrenciler servis veya yaya olarak okullara gittiler.

İki haftalık tatili ardından yaklaşık binlerce öğrenci ve  öğretmen için 2015 -2016 eğitim öğretim yılı, ilk ders zilinin çalmasıyla başladı. Sabahın erken saatinde okullarına gelen öğrenciler ilk günün heyecanını yaşadı.

Güzel bir tatil geçirdiklerini ifade eden öğrenciler yarı yıl tatillerinin bitmesi ile eğitim yılının başlamasıyla okullarına geri döndüklerini belirttiler. Bazı öğrenciler ‘keşke tatil devam etseydi’ dedi.

Yeni eğitim öğretim yılının açılmasıyla okulda yapılan düzenlemeler sabahın erken saatlerin’de öğrencilere bildirildi.Öğrencilerde okullardan çok erken saatlerin kalkmak istemedikleri belirten öğrenciler okula geldiklerinde arkadaşlarıyla buluşmanın sevincini yaşadılar.

Kırşehir’de öğrenciler;”Okullar açıldığı için çok mutluyuz. Arkadaşlarımızla yeniden bir araya gelip, yarı yıl tatilinin boşluğunu doldurduk.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On