Tatbikat gerçeği aratmadı!

25 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
519 defa okundu.
Tatbikat gerçeği aratmadı!

İlimizde Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir tatbikat yapıldı.

Tatbikat gerçeği aratmadı!İlimizde Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir tatbikat yapıldı.

Kırşehir Eski Sanayi Alanı’nda sonlandırılan tatbikat şu şekilde gerçekleştirildi;

24.12.2014 tarihinde saat 10.00 sıralarında Poyraz isimli kuyumcuda iki erkek şahsın silahlı soygun olayı gerçekleştirdikleri anonsun edilmesi üzerine görevli tüm ekiplerimiz “PANTER” planına geçerek, şüphelilerin beyaz renkli Clio marka 40 EC 964  plaka sayılı araç ile olay yerinden Eski Sanayi istikametine doğru kaçtığını, söz konusu araç içerisinde iki erkek şahsın olduğu, kafalarında siyah kar maskesi olduğunu, kaçan şahıslardan birinin elinde siyah renkli tabanca olduğu bilgileri alındı.

Aracın ve şahısların kaçabilecekleri istikamet doğrultusunda ekipler yönlenerek güzergah doğrultusunda ekiplerin konuşlandırılması sağlandı.  Ekipler kaçan şahısları Eski Sanayi Sitesi Alanı’nda bulunan bir inşaatta kıstırdı. Özel Tim Ekipleri de olay yerine gelerek adeta nefes kesen bir tatbikat yaptılar.

Tatbikatın sonunda Kırşehir Emniyet Müdür Yardımcısı Veysel Murat Tuğrul, “Her yıl bu şekilde tatbikatlar gerçekleştiriliyor. Bakalım bizler böyle bir olası olaylarda ne durumdayız bilmemiz gerekiyor. Bakıyoruz ki tatbikatımız başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Özel Tim Ekiplerimiz ve asayiş ekiplerimiz ellerinden geleni yaptılar ve  tatbikatı sonlandırdık.” açıklamasında bulundu.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN