Taşımalı Eğitim ve Öğrenci Servisleri

30 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
377 defa okundu.
Taşımalı Eğitim ve Öğrenci Servisleri

Kaman Kaymakamı Girgin Açıklamalarda Bulundu

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında yapılacak olan taşımalı eğitimde muhtemel sorunlar, sorumluluklar, sorunların çözümü, dikkat edilecek hususlarla ilgili Kaman Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda toplantı yapıldı.
Toplantıya, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Demirci, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Adnan Erişek ve İlçe Jandarma Trafik sorumlusu Astsubay Arif Özkaraşoğlu ve servis şoförleri katıldı.
Kaman Kaymakamı Girgin, yaptığı konuşmasında “öğrenci taşıma hizmeti, eğitimin en önemli kısımlarından biri olduğunu, ailelerimizin mutluluk kaynağı ve geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızı evlerden okullarına, okullarından evlerine taşımak gibi çok önemli bir hizmet olduğunu,   Sizlere emanet edilen çocuklarımızın güven içinde taşınması, sizlerin çocuklara karşı olan sevginize, ilginize, şefkat ve merhametinize bağlı bulunmaktadır. Bunun içinde, her şeyden önce aracınızı güvenli, temiz ve bakımlı bulundurmanız ve trafik kurallarına uygun davranmanız gerekmektedir. Emniyet ve jandarma birimlerimizin de denetimlerini sıklaştırarak herhangi bir mağduriyete mahal bırakmamaları, bu hizmetin yerine getirilmesinde; servis şoförleri, okul idareci ve öğretmenlerinin daha dikkatli sorumluluk duygusuyla hareket etmeleri, taşınan çocuklarımıza empati kurarak kendi çocuklarımız gibi davranmamız gerektiğini, İlçe Emniyet Müdürü veya Jandarma Komutanlarının sorumluluk bölgesine göre, bu hususta her türlü tedbiri alacaklarını, gerekli duyarlılığı göstereceklerini ” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On