Taraftarları Bir Çatı Altında Topluyorlar

14 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.

Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Bor ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kılıç, açtıkları dernekleri ile Sporu Tüm dünyaya sevdirmeye çalıştıklarını söylüyor.

Taraftarları Bir Çatı Altında Topluyorlar

2 hafta önce açtıkları Kırşehirspor Taraftarlar Derneği ile Tüm Dünyaya Kırşehir’i ve Ahiliği tanıtmayı amaçlayan Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Bor ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kılıç İl İl gezerek Üye kayıtları alıyor.

KIRŞEHİR’İ, AHİLİĞİ VE SPORU TANITIYORLAR

Kurmuş olduğumuz Taraftarlar derneğiyle, Kırşehir’i Ahiliği ve Sporu Tüm Dünyaya tanıtacağız diyen Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Yasin Bor;

İL İL GEZİP ÜYE KAYITLARI ALIYORLAR

“Ankara’da yaklaşık 20 gün önce kurmuş olduğumuz bir derneğimiz var. Kırşehir’in ve diğer illerin tüm gençlerini spora alıştırmak ve sporun kavga, Dövüş yeri değil de kardeşlik yeri olduğunu anlatıyoruz. Spor çerçevesi içinde güzel bir yer olduğunu tüm dünyaya duyurmak için Kırşehir’in adı altında Ankara’da başladık. Kırşehir’de sürdürdük ve yine diğer illerde bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kurmuş olduğumuz Taraftarlar derneğiyle, Kırşehir’i Ahiliği ve Sporu Tüm Dünyaya tanıtacağız”

KIRŞEHİRSPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

“Ankara’da 2 Bin 700 üye kaydımız var. Ankara Nüfus olarak Kırşehir’in yarısını ağırlıyor. 750 Bin Nüfus var ve bunun 450 Bini Kırşehir Nüfusuna kayıtlı. Diğerleri Ankara Nüfusuna kayıtlı. Diliyoruz ki onlarda bizi destekleyecek. Yine biz aralıklarla bu stantlarımızı kuracağız ve üye kayıtlarımıza devam edeceğiz. Önümüzde ki maç bizim için çok önemli. İnşallah o maçı da alacağız”

“2 GÜN BOYUNCA 250’YE YAKIN ÜYE KAYDI ALDIK”

Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kılıç ise yaptığı açıklamasında; “Kırşehirspor’da taraftarlara yönelik böyle bir derneğimizin resmi açılışını yaptık. İş Bankası önüne kurduğumuz standımız da 2 Gün boyunca üye kaydı yaptık. Taraftarlarımıza çağrıda bulunduk, gelenler oldu kayıtlarını yaptık. Bugün sondu ama Önümüzdeki günlerde yine gelmeyi düşünüyoruz. Şampiyonluk tadına vardık ama önemli olan ilerleyen günlerde gerçekleşecek baraj maçını geçmek. 3. Lige ancak o zaman yükselebileceğiz. Biz onunda olacağına inanıyoruz. Bunun için taraftarlarımız ile birlikte çalışıyoruz. İnşallah sonucu güzel olacak ve seneye 3. Ligde takımızı göreceğiz. Daha fazla ilgi ve alaka beklerdik ama beklediğimiz kadar talep göremedik. En az 400-500 üye kaydı yaparız diye tahmin ediyorduk olmadı ama mevcut talepte güzel”

“DERNEĞİMİZİN AMACI TARAFTARLARI BİR ÇATI ALTINDA TOPLAMAK”

“Derneğimiz resmi anlamda kurulalı 2 hafta oldu. Daha çok yeniyiz. Derneğimizin kuruluş amacı taraftarları bir çatı altında toplayıp, birlikte hareket etmek ve sporda sevgiyi saygıyı ve kardeşliği öne çıkarmak. Sahalarımızdan kötü örnekleri çıkarmak için biz bu derneği kurduk. Gittiğimiz bütün kişiler bizleri desteklediğini söylediler. Yanımızda olduklarını söylediler. Maçlara giderken ve dönüşte taraftarlara servis imkânlarımız olacak. Derneğimizin taraftarlarına yönelik, atkı, bayrak ve forma gibi dağıtım yapacağız. Bu şekilde çalışmalarımız olacak”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN