Taraftarlar Bartın’a Gidiyor

27 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
569 defa okundu.
Taraftarlar Bartın’a Gidiyor

“Geçtiğimiz Pazar Günü Sahamızda Oynadığımız Kırıkkalespor Maçında Maalesef Berabere Kaldık Ama Takımımızın Saha İçindeki mücadelesinden ve Oyunundan Memnun Kaldık”

 

01.10.2017 Pazar günü oynanacak olan Bartınspor-Kırşehir Belediyespor maçına 40Şehirliler Taraftar Grubu gideceklerini açıkladı. Konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapan 40Şehirliler Taraftar Grubu Lideri Hakan Dağıstan, “Geçtiğimiz pazar günü sahamızda oynadığımız Kırıkkalespor maçında maalesef berabere kaldık ama takımımızın saha içindeki mücadelesinden ve oyunundan memnun kaldık. Bu vesile ile girişimlerimiz sonucunda belediye tarafından bizlere sınırsız otobüs verilmiştir. Yani gelecek kişilerin sayısına göre istediğimiz kadar otobüs bize verilecek. Yeter ki siz değerli Kırşehirli halkımız maça gelerek bizleri yalnız bırakmayın.

Bartın deplasmanına gelmek isteyen taraftarlarımız 40Şehirliler isimli facebook sayfasına mesaj atarak cuma gününe kadar isim yazdırmaları gerekmektedir. Otobüs sınırsız olup taraftar sayısına göre otobüs ayarlanacaktır. Hareket saatimiz Cuma günü sayfamızdan paylaşılacaktır. Bizler geçmişteki gibi yine bir zafer elde etmek istiyoruz. 2013-2014 senesinde Bartınspor’u Ahi Stadyumu’nda 3-2 yenerek şampiyonluk yolunda önemli bir zafer elde etmiştik. Tarih tekerrür etsin istiyoruz ama bu defa deplasmanda olsun. Bu vesile ile hepinizi Bartın deplasmanına bekliyorum. Şampiyon Kırşehir Belediyespor yazdıracağız!” şeklinde konuştu.

DESTEK MESAJINDA BULUNDULAR

Geçtiğimiz hafta bir açıklama yaparak Kırşehir Belediyespor maçlarında  tribünde yer almayacaklarını açıklayan 40 Şehirliler Taraftar Grubu, Kulüp Başkanı Veli Şahin’le biraraya gelerek, yeniden stada gelerek, tribündeki yerlerini alacaklarını açıkladı.

Sosyal medyada bir açıklama yapan 40 Şehirliler taraftar Grubu şu görüşlere yer verdiler:

“40 Şehirliler Taraftar Grubunu 2014 yılında kurduk. Kurduğumuzda Amacımız Şehrimizi ve takımızı en iyi şekilde temsil etmek vardı.

Hedeflerimiz belli idi. İyi yolda da ilerlediğimizi düşünüyorduk. 2017 yılında Takımımız yeni oluşum ile ismini değiştirdi ve yeni bir takım kuruldu. Son zamanlardaki sinyaller de olumlu idi. Artık taraftarlarız arasında acaba bu sene şampiyon olabiliriz soruları sorulmaya başlandı. “Tabi biz de taraftar grubu olarak iyi bir takım iyi bir taraftarı olmak istedik. Ancak Kupa maçımızda ve Yozgatspor ile hazırlık maçımızda taraftar üzerine kötü yaklaşımlar olduğunu düşündüğümüzden ve çekincelerimiz olduğundan dolayı Grup Liderimiz Hakan Dağıstan ve alt gruplarımız Mucur Tayfa, Lise Tayfa hafta içi birer açıklama yaparak Tribünlerde grup olarak artık yer almayacağımızı açıklamış idik. Ancak; Grup liderimiz Hakan Dağıstan Bugün Kırşehir Belediyespor Başkanımız Sayın Veli Şahin ile olan iştiraya sonrası çekindiğimiz konular konusunda ortak bir karar alınmıştır. Veli Başkanımız ile yapılan görüşme olumlu geçmiş bulunduğundan almış olduğumuz karardan vaz geçtiğimizi kamu oyuna duruyuz. Ve Kışehirspor taraflarına buradan çağrıda bulunuyoruz. Artık çekişmeleri bir yana bırakalım. Ve bu sene o sene diyerek tek yürek tek ses bütün taraftarlarımızı Maraton tribüne bekliyoruz. Pazar günü dahil Kırşehir taraftarlarının ne kadar başarıya aç olduğunu gösterelim. Artık taraftarlar olarak bir milat açmak istiyoruz. Küfürsüz, olaysız bir şekilde 90 dk boyunca takımıza manevi güç vererek destek olmak için yola çıkıyoruz. Artık düşmanlıkları ve küfürleri bir kenara bırakıyoruz. “HADİ KIRŞEHİR ŞİMDE TEK YÜREK OLMA ZAMANI, HASRETLERE SON VERELİM KIRŞEHİRİM 3. LİGE.

HABER: AYHAN KURU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On