TALU MAKAMINI GELECEĞİN GENÇLERİNE BIRAKTI

25 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2780 defa okundu.
TALU MAKAMINI GELECEĞİN GENÇLERİNE BIRAKTI

Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Mesajına; “Türk Milletinin Ulusal Egemenlik Bayramı’nı ve dünya çocuklarına armağanımız olan 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı en kalbî duygularımla kutluyor, bu günleri bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarına şükranlarımı sunuyorum,” diyerek başlayan Belediye Başkanı Talu, yazılı mesajında şunları söyledi:
“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli gün Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir.
Meclis’in açılış günü olan 23 Nisan’ı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan eden Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu davranışı ile çocuk hakları konusunu dünya gündemine taşımış, çocuklara olan sevgisini en üst seviyede ispat etmiştir.
Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın; kendi başlarına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri ortak hedefimizdir.
Bu özel, güzel günde tüm çocuklarımızın Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutluyor; çocuklarımıza daha yaşanabilir Kaman, daha yaşanabilir bir Türkiye diliyorum.”talu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN