Taksiler Dezenfekte Edildi

13 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
93 defa okundu.
Taksiler Dezenfekte Edildi

Kırşehir Belediyesi ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında taksileri dezenfekte etti.

Kırşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, kent merkezindeki taksilerde dezenfekte çalışması yapan ekipler, maske dağıttı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, koronavirüs salgınına karşı belediye tarafından alınan önlemlerin her geçen gün artırıldığı ifade etti.

Taksilerin vatandaşlar tarafından sık kullanılan araçlar olduğunu belirten Ekicioğlu, şunları kaydetti:

“Kırşehir Belediyesi olarak koronavirüs ile mücadelemiz devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzur ve sağlığı için ilimizdeki her noktayı dezenfekte ediyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşlarımız taksileri tercih etmeye başladı. Kırşehir Belediyesi olarak taksi duraklarımızı ve taksilerimizi dezenfekte ettik ve taksici kardeşlerimize maske dağıttık. Vatandaşlarımızın virüse karşı önlem noktasında daha hassas olmasını istiyoruz.”

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On