TAKİP ETMEDİĞİ MAÇ KALMADI

9 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
112 defa okundu.
TAKİP ETMEDİĞİ MAÇ KALMADI

Kırşehir’in Spor Muhabiri Salih Hançer; 3.Lig Boyunca 19 Bin 894 Kilometre Takım İçin Yol Aldı…

TAKİP ETMEDİĞİ MAÇ KALMADI

TFF 3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluğunu ilan eden Kırşehir Belediyespor’u Ahi Yurdu Gazetesi spor muhabiri Salih Hançer 34 hafta takip ederek alt liglerdeki tüm karşılaşmalara giden tek muhabir olarak ligde adını duyurmayı başardı.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren ve Kırşehir Belediyespor’un oynadığı 24 karşılaşmanın tümünde Kırşehir’in tek spor muhabiri olarak görev alan Salih Hançer, son iki sezonda yaşanan şampiyonluklarda çektiği muhteşem karelerle objektifine yansıttı ve Kırşehir Belediyespor taraftarlarının yükselen sesi oldu.

“20’YE YAKIN KARŞILAŞMAYI O SAHALARDA TENEFFÜS ETTİM”

Kırşehir’e önemli açıklamalarda bulunan Salih hançer, öncelikle Kırşehir Belediyespor’u ve taraftarlarını tebrik ederek şunları kaydetti: “2009 yılının Şubat ayı itibarı ile başlayan muhabirlik hayatım Kırşehir’in bir yerel gazetesi olan Çiğdem’de başladı. O dönem takımımız 2. Lig’de iken 2 yıl boyunca çalıştığım bu gazetede üst üste 2. lige ardından da 3. Lig’e düştü. 3. Lig’de mücadele ettiğimiz 2010 sezonunda takımımızı deplasman maçları da dahil olmak üzere 20’ye yakın karşılaşmayı o sahalarda teneffüs ettim. Ardından 2010 yılında kümeye düşmemizin ardından bu üzüntüye dayanamadım ve şehrin sahipsizliğini de kendime bahane ederek Çorum’da bir yerel gazetede 2 yıla yakın görev yaptım. Ve bu görevim süre içerisinde de Çorum Belediyespor’un 3. Lig’e çıkma heyecanını Çorumspor taraftarları ile birlikte yaşamayı Allah bize nasip etti. Ardından tekrar Kırşehir’e döndüm ve burada da gazetelerin birleşmesinin ardından tekrar Çiğdem Gazetesi’nde 4 yıl boyunca yeniden spor muhabiri olarak görev yaptım.”

“SPORSEVERLERE BİLGİ AKTARMAYA ÇALIŞTIM”

“41 spor branşının tamamına yakınını takip ederek sporseverlere bilgi aktarmaya çalıştım. Tabi ki Çorum ilinde Bölgesel Amatör Ligi’nde bir futbol takımını profesyonel lige çıkarma heyecanını yaşarken kendi ilimin profesyonel bir futbol takımı olmaması beni hüzne sürüklemişti. Tabi ki bu 4 yıl boyunca birçok sportif faaliyetleri yerinde takip ettim. Nihayetinde özlenen yıl geldi ve geçtiğimiz sezon isim değişikliği yaparak Kırşehir Belediyespor’u Kırşehir Belediyesi devraldı ve 2017 yılı Haziran ayı içerisinde yapılan kongrenin ardından Güneykent Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında o dönem kulüp başkanlığı görevini devralan Veli Şahin’in ‘Yeni bir kulüp kurduk, sizlere ihtiyacımız var ve biz sizlerle bu yolda adım atmak istiyoruz’ sözünden etkilenerek Kırşehir Belediyespor’un Bölgesel Amatör Ligdeki tüm maçlarını yakından takip ettim ve spor muhabirliği kariyerimin Çorum’dan sonra ikinci şampiyonluk sevincini yaşamış oldum. Bir spor muhabirinin başına gelebilecek en güzel olayını böylelikle yaşadım. Düşünebiliyor musunuz? Tuttuğunuz ve aşığı olduğunuz bir futbol takımın foto muhabirliği görevini üstlenerek takımı adım adım bütün illerde yanında olabildiğinizi. Bu benim için bir heyecanın da ötesinde bir tutku aslında. Bu tutkuyu anlatmak için kelimeler elbette yetersiz. Ancak Kırşehir halkı ile birlikte bu mutluluğa ortak olmak benim için büyük bir başarı. Tabii ki elde edilen bu başarının tesadüf olmadığını uzun senelerin ardından 3. Lig’e çıkarak göstermemiz gerekiyordu. Yeni bir kadro, yeni bir teknik heyet ve yepyeni bir sayfa ile yıllar sonra 3. Lig’in havasını solumaya Ordu ilinde deplasman maçı ile başladık. Bir çok futbol takımının Kırşehir Belediyespor’dan daha çok paralar harcaması şampiyonluk açısından beni çok korkuttuğunu söylemek istiyorum. Bun her zaman şu ifadeleri dile getirmişimdir: İyi bir futbol takımında oyuncuları, iyi bir başkanı, iyi bir teknik heyeti bir araya getirmek yeterli olmuyor. Şehrin tamamının birlik ve beraberlik içerisinde bu takıma sahip çıkması gerekiyordu. Biz bunu başardık ve Ordu deplasmanında başlayan serüven Edirne sınırında son buldu ve biz şampiyonluğumuzu ilan ettik. 3. Lig boyunca toplam 34 lig maçı, 2 Türkiye Kupası ve 4 hazırlık maçı olmak üzere toplam 40 karşılaşmayı yerinde, birebir fotoğraflayarak siz değerli sporseverlere aktarmaya çalıştım. Bu anlamda bana desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Spor muhabirliğinde yolun henüz başındayız. Bu bizler için ilk adımlar. Daha çekeceğimiz çok deplasman ve kendi evimizdeki maçlar var. Ailemizi ihmal ettik ancak takımımızın her zaman yanında olmaya çalıştım. Kırşehir Belediyespor’a 2. Lig’de başarılar diliyor ve 40 Arena Gazetesi’ne ve ekibine böyle güzel bir söyleşi gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On