Sürücülere “Yoğunluk“ Uyarısı

14 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
152 defa okundu.
Sürücülere “Yoğunluk“ Uyarısı

Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, okulların açılması ve yaz tatilinin sona ermesiyle trafikte yoğunluk oluşacağını belirterek bazı uyarılarda bulundu.

Sürücülere “Yoğunluk“ Uyarısı

Okulların açılması ve yaz tatilinin sona ermesiyle trafikte yoğunluk oluşacağını belirterek, vatandaşlara bazı uyarılarda bulunan Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin, “Şehir içi trafik, servis araçlarının da trafiğe girmesiyle daha da yoğun hale gelecek. Bu yüzden yollarda ve şehir içi trafikteki yoğunluğa dikkat edilmeli”

“KURALLARA UYALIM”

Trafik kazalarına neden olan en önemli konulardan birisi anlık dikkatsizlik diyen Başkan Tekin, “Direksiyon başında telefon kullanmak bunu tetikleyen en büyük unsur. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun her vatandaşın emniyet kemeri takmasını sağlayıp, direksiyon başında telefon kullanımını bitirme hedefini destekliyoruz. Vatandaşlarımızın artık bu konuda bilinç sahibi olması lazım. Trafik kurallarına, tabelalara uyulmalı ve aşırı hızdan muhakkak kaçınılmalı. Kendimizi ve sevdiklerimizi düşünerek artık cep telefonu kullanımını direksiyondayken bırakmalıyız”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN