ŞÜPHELİ PAKET İHBARLARI ARTTI

19 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
399 defa okundu.
ŞÜPHELİ PAKET İHBARLARI ARTTI

1-ayda-yapilan-5-supheli-paket-ihbarinin-5-i--7609658_x_o

Kırşehir’de bir ay boyunca 5 farklı bölgede şüpheli paket görüldüğü ve emniyet ekiplerinin yapılan ihbarları değerlendirdiği öğrenildi.

 

Kırşehir’de cadde aralarında görülen paketler vatandaşı korkuttu. Vatandaşlar emniyet ekiplerine haber vererek olası duruma karşı önlemlerini aldı. Emniyet güçleri ise vatandaşın her türlü ihbarını değerlendirerek olası olaylara karşı önlemlerini alıyor.

Aşıkpaşa Mahallesi cumartesi pazarı mevkiinde 155 hattına şüpheli paket ihbarı yapıldığı öğrenildi. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı çalışmaları vatandaşlar, cep telefonu kamerası ile kayıt altına aldı. Kırşehir’de son bir ay içerisinde 5 farklı bölgede 155 ihbar hattına şüpheli paket ihbarı yapıldı. Bomba imha uzmanları tarafından kontrollü olarak patlatılan paketlerin içerisinden çamaşır, gıda malzemesi, kağıt gibi malzemeler çıktığı bildirildi. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü görevlileri vatandaşın huzur ve güveni için 24 saat esaslı çalışma yaptıklarını ifade ederek, yapılan her ihbarın 155 görevlileri tarafından değerlendirildiğini bildirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN