SÜNNET ŞÖLENİ’NİN BU YIL 8 İNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

31 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.
SÜNNET ŞÖLENİ’NİN BU YIL 8 İNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

 

Sünnet sosyal MedyaBelediye Başkanı Yaşar  Bahçeci: ” Geleneksel 8. Sünnet Şölenimizde Çocuklarımıza Sünnet Kıyafetlerini Ücretsiz Olarak Dağıtacağız.”

 

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, 3 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19.00’da İkiz arası Kent Park’ta gerçekleşecek.

Kırşehir Belediyesi 8. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne tüm Kırşehirlileri davet eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şu ana kadar yaklaşık 220 çocuğun müracaat ettiğini belirtti.

Belediye Başkanı Yaşar  Bahçeci sünnet şöleni ile ilgili şunları da ekledi; “Belediyeyi devraldığımız günden beri Sosyal Belediyeciliğin gerektirdiği konularda elimizden geldiğince siz değerli halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 3 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 19.00’da İkizarası Kent Park’ta yapacağımız Geleneksel 8. Sünnet Şölenimizde çocuklarımıza sünnet kıyafetlerini ücretsiz olarak dağıtacağız. Çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve onlara destek vermek için, bütün hemşerilerimizi şölenimize davet ediyorum“

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On