Sünnet şöleni kayıtları devam ediyor

26 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2754 defa okundu.
Sünnet şöleni kayıtları devam ediyor

Kırşehir Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şöleni kayıtları sürüyor.

Sünnet şöleni kayıtları devam ediyorKırşehir Belediyesi’nin düzenlediği sünnet şöleni kayıtları sürüyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Bu yıl altıncısını yapacağımız geleneksel sünnet şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız. Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı ve devam ediyor. Şölen tarihi henüz belli değil” dedi.

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Sünnet Şöleni kayıtları devam ediyor.

“Beş yılda yaklaşık bin çocuğumuzu ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak olduk. Bu yıl altıncısını yapacağımız Geleneksel Sünnet Şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız.” diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sünnet olmak isteyen tüm çocukları etkinliğe davet etti.

Sünnet müracaatlarının Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, bu yıl yine çok sayıda minik çocuğun erkekliğe adım atacağını belirtti. Şölen tarihinin henüz belli olmadığı ifade eden bahçeci bunun sonsuz bir mutluluk olduğunu belirtti.
Kırşehir Belediyesi 6. Geleneksel Sünnet Şöleni’ne çocukları sünnet olacak tüm aileleri kayıt için davet eden Başkan Bahçeci, müracaatların Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacağını ve müracaatların sonunda Sünnet Şöleni’nin hangi tarihte yapılacağını ilerleyen günlerde açıklayacaklarını söyledi.
Bahçeci, sosyal belediyeciliğin gerektirdiği konularda ellerinden geldiğince halka hizmet etmeye çalıştıklarını hatırlatarak, “Beş yılda yaklaşık bin çocuğumuzu ücretsiz sünnet ettirerek mutlu günlerine ortak olduk.

Bu yıl altıncısını yapacağımız Geleneksel Sünnet Şöleni’nde yine çocuklara sünnet kıyafetlerini ücretsiz dağıtacağız.

Sünnet Şöleni’ne kayıtlar başladı ve devam ediyor.

Vatandaşların başvuruda bulunmak için sünnet olacak olan çocuğunun ve kendisinin nüfus cüzdanı ile birlikte Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekiyor”  diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN