SÜNNET ŞÖLENİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

13 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1494 defa okundu.
SÜNNET ŞÖLENİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

kentpark-2015-7

Kırşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7.’si düzenlenecek olan Sünnet Şöleni’nin Kent Park’ta yapılması düşünülüyor.

 

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 7.’si düzenlenecek olan Sünnet Şöleni, Kent Park’ta gerçekleştirilecek.
Çocukların erkekliğe ilk adım attıkları anı aileleri ile paylaşan Kırşehir Belediyesi, Sünnet Şöleni’nde gerekli kıyafet ve ağırlama organizasyonunun yanı sıra çocuklara takılacak hediyeleri sponsor aracılığıyla karşılayacak.
Şu anda halen Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde kayıtları alınan çocukların, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak kontrollerinin ardından sünnetleri yapılacak.
Kent Park’ta düzenlenecek 7. Sünnet Şöleni’nin kesin tarihi belli değil, ancak şölenin Eylül ayının ilk haftasında yapılması planlanıyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yardımcısı Emre Şahinci, “Belediye olarak düzenlediğimiz Sünnet Şölenimizin başvuruları Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğümüzde yapılıyor. Erkekliğe ilk adımı atacak çocuklarımız için düzenlenen şölenimizin başvuruları devam ediyor. Aynı zamanda da Devlet Hastanemizde çocuklarımızın sünnetleri yapılıyor. Şu anda kayıtlarımızı alıyoruz. Ağustos ayının sonu ya da Eylül ayının ilk haftasında kesin tarihi belli olmamakla birlikte Sünnet Şöleni’ni yapmayı planlıyoruz. Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğümüze kimlikle müracaat edebilirler. Periyodik aralıklarla evlerinden alınıyorlar ve Devlet Hastanesi’nde kontrollü bir biçimde sünnetleri yapılıyor. Çocuklarımızın sünnet elbiseleri, hediyeleri olacak. Kent Park’ta Sünnet Şöleni’ni yapacağız” dedi.
Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Sünnet Şöleni başvuruları devam ediyor. Kırşehir Belediyesi Sünnet Şöleni ile bugüne kadar bin 260 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On