Sulusaray’a Sevgi Seli Devam Ediyor

22 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
294 defa okundu.

Sulusaray’a Sevgi Seli Devam Ediyor

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, gittiği her yerde vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaşıyor.

Oğuz Sulusaray’ın Milletvekili adayı olarak birinci sıradan gösterilmesi parti teşkilatı ve Kırşehirliler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Kırşehir kamuoyu da MHP’nin ilk defa bu seçimde ayrı bir hava yakaladığı ve bununda sandığa oy olarak yansıyacağını ifade ediyor.

Bu avantajı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Sulusaray, dur durak bilmeden ilçe, belde, köy ve kurum ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Ziyaretlerinde vatandaşlara partisinin projelerini anlatan Sulusaray, Allah’ın izni ve halkın desteği ile mecliste Kırşehir’i MHP’nin temsil etmesi gerektiğinin altını çizerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sulusaray, “Ben dün ne isem bugünde ve yarında aynı kişi olarak vatandaşlarımızın arasındayım. İlimizin öncelikli sorunlarını herkes gibi bende gayet iyi biliyorum. Nerelerde eksikliklerimiz var bu sorunların giderilmesi için kafa yoracağız. Bunu sözde değil uygulamaya koyarak icraata dökeceğiz. Vatandaşımızda artık neyin ne olduğu biliyor. Kırşehir’in en büyük sorununun başında işsizlik geliyor, tabi bu ülkemizin de önemli sorunu olarak göze çarpıyor. Bu sıkıntımızı çözmek için elimizden geleni yapacağız. Bizler bugüne kadar hiçbir vatandaşımızı siyasi görüşünden dolayı dışlamadık, ayrıştırmadık. Kim ki bize partimize geldi ise elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık. Bundan sonrada aynı şekilde 24 saat telefonumuz açık ve bize ulaşmak isteyen vatandaşlarımız rahatlıkla sorunlarını sıkıntılarını iletebilecekler. Ben değil biz olarak her zaman vatandaşlarımızla beraber birlikte olmaya çalışacağız. Bizim için Yozgat ve ülke menfaati her şeyden önce gelir. Bu düşüncemiz bizim ilkemizdir, dün de böyleydi bugünde ve yarında böyle olacak.” dedi. (Haber: Filiz ÖZ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN