SÜLEYMAN TÜRKMANİ’YE ZİYARET

17 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
337 defa okundu.
SÜLEYMAN TÜRKMANİ’YE ZİYARET

imageKırşehir Milletvekili Mikail Arslan:”Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu Öğrencilerimizle Bir Araya Geldik. ”
Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan Süleyman Türkmani İlköğretim Okulu öğrencileri ile bir araya geldi. Arslan yaptığı açıklamada: “Öğrecilerimize Meclisi gezdirdik. Birlikte istişare yaptık. Kırşehir’e dair fikirlerini ve taleplerini aldık.Kırşehir zekasının sembolü olan pekmez hediyelerini aldık. Selfie bile çektik.
Onlar bu ülkenin vizyonlarıdır. Bu sebeple geleceğin milletvekili, bakan ve başbakanları olacaklarını bir kez daha bizden meclis çatısı altında duydular.
Türkiye’nin en başarılı öğrencileri olan Kırşehirli kardeşlerimiz de aynı hayalleri paylaşıyorlar. Bunu, heyecanla havaya kaldırdıkları parmaklarından görebiliyoruz.
Öğrencilerimizin de en az büyükleri kadar Kırşehir’in sorunlarına ve ihtiyaçlarına hakim oldukları aşikar. Bizlerden yol, park, okul istediler.
Hızlı tren ne zaman gelecek diyen bir kardeşimize cevabımız “Kırşehir’e hızlı tren,ızlı bir şekilde gelecek” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On