Şubat Dönemi Toplantısı Yapıldı

2 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
175 defa okundu.

thumbnail_RESİM (4)

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 Yılı Şubat Dönemi Toplantısı Belediye Başkan Vekili Veli Şahin Başkanlığında Meclis Salonunda Yapıldı

Kırşehir Belediyesi 2017 yılı Şubat ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Açılış ve yoklamanın ardından 14 gündem maddesinin yer aldığı meclis toplantısının ilk gündem maddesinde Bir önceki meclis kararlarının okunması başladı. Daha sonra gündemin 3. Maddesi İmar Komisyonun raporları görüşüldü. Gündemin 4. Maddesi İmar Komisyonuna Hava edilecek talepler görüşülerek komisyona havale edildi. Gündemin 5. Maddesi olan Banka evleri ve Eski Sanayi sitesi kentsel dönüşüm alanlarının sınırlarında değişiklik yapılması görüşülerek karara bağlandı. Gündemin 6. Maddesi 3998 ada 1 nolu parselin Kırşehir Belediyesi adına tahsis edilmesi görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Gündemin 7. Maddesi 5200 ada 3 nolu parselin İl Özel İdaresine tahsisi hakkında yapılan görüşme sonucunda oy birliği ile kabul edildi. Meclis gündeminin 8. Maddesi Kırşehir Belediyesine ait arsa satışları görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 9.Gündem maddesinde yer alan 2462 ada 6 nolu parselin satışında Kırşehir Belediyesine pay sürmek için oy birliği ile yetki verildi. 10. Gündem maddesi olan Güvenlik yönergesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Meclis 11.Gündem maddesi İtfaiye Müdürlüğünün teşkilat yapısı ve çalışma esaslarına dair yönergesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. 12. Gündem maddesi plan bütçe komisyon raporları görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 13.maddesi 2017 yılı evsel katı atık tariflerinin görüşülerek oy birliği ile tarife yeniden belirlendi.

13 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında dilek ve temennilerin ardından Belediye Başkan Vekili Veli Şahin 2 Mart 2017 tarihinde toplanmak üzere meclis toplantısını kapattı.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN