STRATEJİK PLANIN AMAÇ VE HEDEFLERİNE YÖNELİK TOPLANTI YAPILDI

31 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
265 defa okundu.
STRATEJİK PLANIN AMAÇ VE HEDEFLERİNE YÖNELİK TOPLANTI YAPILDI

stramacEğitimde Kalkınma Düzeyinin ve Kalitenin Belirlenmesi Amacıyla Başlanan 2017-2021 Stratejik Planın Amaç Ve Hedefleri Yunus Emre Salonunda Yapılan Toplantıyla Belirlendi.

Toplantıya Stratejik Planlama Ekibi, Alt Çalışma Grubu üyeleri ve öğrenciler katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Strateji Geliştirme Daire Başkanı Ali Yılmaz, katılımcıların görüşlerinin önemli olduğunu, bu görüşler doğrultusunda stratejik amaç ve hedeflerin belirleneceğini anlattı. Stratejik Plan hazırlığının en önemli aşamasının amaç ve hedeflerin belirlenmesi olduğunu vurgulayan Ali Yılmaz, katılımcıların plana dair görüşlerinin değerli olduğunu sözlerine ekledi.

Ali Yılmaz’ın ardından söz alan Prof. Dr. Ahmet Kesik, öncelikle katılımcıların göstermiş olduğu ilgiden dolayı üniversite yönetimine ve katılımcılara teşekkür etti. Yapılan toplantıdaki çalışmanın “strateji geliştirme” olduğunu söyleyen Prof. Dr. Ahmet Kesik, amaç ve hedeflerin belirlenmesinin Stratejik Plan çalışmaları süresince tespit edilen sorunlara çözüm üreteceğini ifade etti. Prof. Dr. Ahmet Kesik, belirlenecek olan amaç ve hedeflerin, vizyon ve misyonun  gerçekleşmesine imkan sağlayacağını anlatarak sözlerine son verdi.

Toplantı sonrasında genel bir değerlendirme yapıldı. 26 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşen Stratejik Plan hazırlık çalışmalarının ilk toplantısında, Yönlendirme Kurulu tarafından belirlenen temel politikaların, 24 Mayıs 2016 tarihinde yapılan grup çalışmalarıyla beş amaç ve bu amaçlara ait alt hedefler belirlemeye imkan verdiği ifade edildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN