“SPOR ENGEL TANIMAZ “ PROJESİ SİNEMADAYDI

23 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401 defa okundu.
“SPOR ENGEL TANIMAZ “ PROJESİ SİNEMADAYDI

12034465_606147146190141_7837632377409986078_o“Spor Engel Tanımaz” Projesi kapsamında engelli sporcuların ve ailelerinin moral ve motivasyonlarını artırmak için sinema etkinliği gerçekleştirdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kırşehir Gençlik Merkezince EDES Programı tarafından desteklenen “Spor Engel Tanımaz” Projesi kapsamında engelli sporcuların ve ailelerinin moral ve motivasyonlarını artırmak için sinema etkinliği oluşturuldu.
Spor Engel Tanımaz Projesi sporcuları ile aileleri sinemada eğlenceli anlar geçirdikleri gözlemlendi. Sporcular hep birlikte bu projede emeği geçen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş olmak üzere bütün görevlilere teşekkürlerini ilettiler.
Engelsiz Sporcular bu tür etkinliklerin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Sinema etkinliğinin ardından toplu bir şekilde hatıra fotoğrafı çekinildikten sonra sporcular antrenmanlarını gerçekleştirmek üzere Ahi Stadyumuna geçişte bulundular.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On