Sosyal Yardımlaşma’dan 7 bin 500 ton kömür

15 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
691 defa okundu.

Kırşehir’Sosyal Yardımlaşma’dan 7 bin 500 ton kömürde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dağıtılacak kömür yardımları için başvurular alınmaya devam ediyor.

Kırşehir’de yıllardır kapalı ihale usulüyle ihaleye çıkartılan,  ihtiyaç sahipleri

ve kimsesizlerin evlerine kadar götürülerek dağıtımı gerçekleştirilen kömür yardımının bu yıl ani bir değişiklikle kendi imkanlarıyla dağıtma kararı alan Kırşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ihtiyaç sahibi ailelere yaptığı yardımlarını sürdürüyor.

Kırşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bu yıl ki kömür yardımlarına bu ay başlayacağı bildirilirken, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, yardıma muhtaç her aileye 1,5 ton olmak üzere toplam 7 bin 500 ton yapılacak kömür yardımı için başvuruları

alıyor.

Geliri asgari ücretin üçte biri kadar olan, yani yaklaşık 300 TL geliri olan vatandaşlar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na müracaat ederek, kömür yardımından faydalanabilecek.

Kırşehir merkez ve ilçelerde, fakir ve muhtaç durumda bulunan vatandaşlara yardım etmek ve sosyal adaleti sağlayıcı tedbirler alarak gelir dağılımının daha adil

bir hale getirilmesini sağlamak amacıyla 3294 sayılı ‘Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’ uyarınca 23 Temmuz 1986 tarihinde kurulan Kırşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 14 mahalle ve merkeze bağlı 49 köyde ihtiyaç sahibi vatandaşlara toplam 7 bin 500 ton kömür dağıtacak.

Halk arasında “Fakir Fukara Fonu” (Fak-Fuk-Fon) olarak bilinen Sosyal

Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu’ndan yapılacak kömür yardımından maddi durumu iyi olmayan ve hane geliri asgari ücretin üçte biri olan kişiler yararlanabilecek.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın bu yıl yapacağı toplam 7 bin 500 ton kömür yardımından yararlanmak isteyen vatandaşların, kimlik fotokopileri ile birlikte başvuruda bulunmaları gerektiği bildirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On