Sosyal Mesafe Kuralı Hiçe Sayılıyor!

11 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
152 defa okundu.
Sosyal Mesafe Kuralı Hiçe Sayılıyor!

İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs tedbirleri kapsamında içerideki kalabalığı önlemek için tek tek içeri alınan PTT önünde yoğunluk devam ediyor. Sırada bekleyen bazı kişilerin sosyal mesafe uyarılarına uymadığı görülürken, birçok kişinin de maskesiz ve eldivensiz olması dikkat çekti.

Koronavirüse karşı vatandaşların evlerinden çıkmayarak önlem alması yönünde çağrılar yapılırken, Kırşehir’de PTT şubesi önünde oluşan kalabalıkta azalma yerine artış oluyor. Elektrik, su, doğal gaz, telefon gibi fatura ödemelerinde bir erteleme kararı alınmadığı için Kırşehir PTT şubesi önü bugün de dolup taştı. Faturalarının ertelenmesine yönelik talepleri karşılanmayan yurttaşlar, büyük bir hastalık riski ile karşı karşıya bırakılmış durumda. PTT şubeleri önünde olası bir tepkiye karşı polislerin bekletilmesi de dikkat çekiyor.

Bankalardan bazıları koronavirüs önlemleri kapsamında müşterileri içeriye tek tek aldı. Bu nedenle metrelerce kuyruk oluştu. Uzun süre sırada bekleyen bazı kişiler ise duruma tepki gösterdi. Sırada zaman zaman vatandaşlar arasında kısa süreli gerginlikler yaşandı.

Sıraya girdiğinde önünde yaklaşık çok kişi olduğunu söyleyen Ali isimli bir vatandaş, “Tedirginiz ancak yapacak bir şey yok. İnsanlar korkuyor ancak işlerini görmesi lazım. Maske yok eldiven yok bu sırada bekliyoruz. Ciddiye almazsak daha kötü sonuçlar doğurabilir.” diye konuştu.

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On