SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİN İHALESİ YAPILDI

30 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
334 defa okundu.
SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİN İHALESİ YAPILDI

 

k_18210624_111Milletvekili Mikail Arslan Uğraştı, Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesinin İhalesi Yapıldı

Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, geçtiğimiz aylarda Milli Eğitim Bakanı, Bakan Yardımcısı ve Bakan Müsteşarı ile Kırşehir’e yapılacak yatırımları görüşmüşlerdi.

Sosyal Bilimler Lisesi konusunda da görüşmelerde bulunan Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Sosyal Bilimler Lisesi’nin binasına bir an önce kavuşmasının eğitim ve öğretim kalitesi açısından büyük önem arz ettiğini belirtmişlerdi.

SOSYAL BİLİMLER LİSESİNİN İHALESİ YAPILDI

Kırşehir’in eğitim kalitesini daha da yükseltmek için çalışmalar yürüten Milletvekilleri, Sosyal Bilimler Lisesinin ihalesinin yapıldığını açıkladılar.

Bu önemli eğitim yatırımının şehrimize kazandırılması için birçok görüşme gerçekleştiren Milletvekilleri,  yaptıkları açıklamada: “Öğrencilerimizi daha iyi şartlarda geleceğe hazırlamanın gayretindeyiz. Öğrencilerimizin eğitimlerini daha iyi ortamda almaları için bu yatırımlara önem veriyoruz.’’ dediler.

ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Milletvekilleri  Arslan ve Çetinkaya: ‘‘Bu kapsamda otuzar kişilikten 24 derslik olarak inşa edilecek Sosyal Bilimler Lisesinin yanında 100 kişilik erkek öğrenci yurdu ve 100 kişilik kız öğrenci yurdu olmak üzere iki yurt binası olacak ayrıca öğrencilerimizin eğitimlerine devam ederken sosyal faaliyetlerini de ihmal etmemeleri adına 150 tribün kapasiteli kapalı spor salonu yapılacak. Toplam maliyetin 12.790.000 TL + KDV olduğu bu yatırımın şehrimize ve geleceğimiz olan gençlerimiz adına hayırlı olmasını diliyoruz.’’ dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On