Sorunlar Çözüme Kavuşuyor

10 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
307 defa okundu.

thumbnail_07-11-2016-guldiken-mahallesi-suludere-mevkii-asfalt-calismasi-5“Kış Gelmeden Sorunların Çözüme Kavuşturma Konusunda Karalıyız”

Kırşehir Belediyesi bir yandan asfalt çalışması yaparken diğer yandan da bordür, kavşak ve peyzaj çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Kırşehir Belediyesi Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’ in çehresini değiştiren çalışmalara imza atarken vatandaşın da büyük beğenisini kazanıyor.

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kış aylarına az bir zaman kala asfalt sorunu olan yollarda yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler asfalt çalışmalarının yanı sıra kaldırım, bordür, kavşak ve peyzaj düzenlemeleriyle yolun daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Yolu sıcak asfaltla kaplayan ekipler trafiğin akışını rahatlatmak için kavşak çalışması da yaparak yolu yaya ve araç trafiğine daha uygun hale getiriyor.

KIRŞEHİR ‘DE HERYER ÇİÇEK AÇIYOR

Kırşehir’i daha yeşil ve daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeye devam eden Kırşehir Belediyesi, kavşakta çiçek dikimi çalışmaları da yapıyor. Kavşaklardaki çiçek dikimlerinin şehre daha güzel ve modern bir görünüm kazandırmak amacıyla çiçek dikimlerinin yapıldığını söyleyen Başkan Bahçeci “Göreve geldiğimiz günden beri yol kenarlarına, meydanlara ve kavşaklara farklı farklı çiçekler, süs bitkileri dikerek Kırşehir’imize yeni bir görünüm kazandırdık. İstiyoruz ki şehrimizde yeşil alan artsın, şehrimiz daha rahat nefes alsın. Yollarımız gibi yol kenarlarımız da kavşaklar da şehrin görüne yüzüdür. Ekiplerimiz kavşak ve peyzaj çalışmaların yanı sıra asfalt ve bordür çalışması yapıyorlar. Kış gelmeden sorunların çözüme kavuşturma konusunda karalıyız” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN