Sorunlar Çözüme Kavuşuyor

28 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
312 defa okundu.

thumbnail_resim-2

 

 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Kırşehir’e Hizmet Etmek Bizim En Büyük Sevdamızdır.”

Sevdalısı oldukları Kırşehir’e büyük bir aşkla hizmet ettiklerini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Kırşehir’e hizmet etme, yatırımlar yapma, Kırşehir’in sorunlarını bir bir çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz.

Kırşehir’in yarınlarını inşaa etme ve Kırşehirlilerin yüzünü güldürmek amacıyla göreve geldiği günden bu güne, kendilerine duyulan güvene layık olmak adına ekibi ile birlikte Kırşehir’e ve Kırşehir halkına büyük aşkla hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Belediye Başkanı olarak seçildiğim günden bu ana kadar tüm enerjimizle Kırşehir’imizi güzel günlere götürmek için projeler hazırlayarak çalışmalar yapıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken en büyük gücü hemşerilerimize duyduğumuz güvenden alıyoruz. Bu neden den ki, tüm hizmetlerimizin odağına hemşerilerimizin mutluluğunu koyuyoruz. Temel hedefimiz aynı gök kubbe altında , aynı havayı soluduğumuz , Kırşehir’de vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alması ve mutlu olmasıdır. Bu hedef doğrultusunda İlimizi en güzel inşa etmeye ve kıymetli vatandaşlarımızın gönüllerini fethetmeye devam edeceğiz. Bunu yaparken de halkımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz.

EKİBİMİZLE KIRŞEHİR’İMİZE HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Hizmet ve yatırımlarımızı planlarken ilimizde bugüne kadar ihmal edilmiş mahallelerin sorunlarına daha fazla eğilmeyi kendimize görev bildik. Bunu sadece görevimizin icabı olarak değil ; vicdani ve sorumluluk ve hepsinden önemlisi inancımızın ve hizmette adalet anlayışımızın gereği olarak yapmaya çalıştık , çalışmaya devam edeceğiz. Kırşehir’e hizmet etmek bizim en büyük sevdamızdır. Samimiyet ve iyi niyetle insanların gönüllerindeki güzellikleri şehre ve hizmetlerine yansıtmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Bahçeci; “Sağduyulu , iyi niyetli ve tertemiz umutlar taşıyan bir ilde iyi hizmetlerin yapılması kaçınılmazdır. Ekibimizle Kırşehir’imize hizmet etmek için yola çıktık .Kırşehir’e ve insanlarına hizmet ise bizim için mutluluktur. İnsan şehrin , şehirde insanın aynasıdır.İnsan şehri inşa ederken aslında taşın toprağın arasında kendisini inşa eder. Belediyecilik anlayışımızda insan odaklı ve tüm kesimleri kucaklayan bir yaklaşımla ,şehrimizde yaşayanların gönüllerindeki güzellikleri hizmetlerimize yansıtma çabası içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN