Son Zamanlarda Vatandaşın Gözdesi Pet Shop

23 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
163 defa okundu.
Son Zamanlarda Vatandaşın Gözdesi Pet Shop

Evcil hayvan mağazası bir diğer adıyla pet shop olan ve içerisinde çeşitli evcil hayvanlar bulunduran dükkânlara Kırşehirliler son yıllarda bir hayli ilgi gösteriyor. Evcil hayvan mağazası veya pet shop değişik türde hayvan satışı yapılan perakende işyerleridir. Evcil hayvan mağazaları genellikle evde beslenmek üzere akvaryum, balık, küçük kuşlar ve küçük memeliler satarlar. Son zamanlarda insanlarında pet shopa ilgisi artmış durumda. Kırşehir’de uzun bir süredir pet shop işiyle uğraşan Yunus Emre Koçak, konuyla ilgili Gazetemiz haber ekibine değerlendirmelerde bulundu. Yunus Emre Koçak, “Kırşehirli vatandaşların özellikle son birkaç ayda evcil hayvanlara ilgisi oldukça arttı. İnsanlar evlerine papağan olsun diğer kuş veya balık çeşitleri olsun alıyor ve besliyorlar” dedi.

 EN ÇOK SATILAN HAYVANLAR: MUHABBET KUŞU VE KANARYA

 Pet shopun içinde birçok evcil hayvanı barındırdıklarını söyleyen Koçak, en çok satılan hayvanların ise muhabbet kuşu ve Japon balığı olduğu belirtti. Koçak, “uzun yılları aşkın bir süredir pet-shop işiyle uğraşıyorum. Pet-shopumuz da genel olarak muhabbet kuşu, papağan, kanarya, tavşan, civciv ve balık çeşitleri var. Bu hayvanların her birinin ayrı ayrı toptancıları var. Bizde bu evcil hayvanları toptancıdan alıyoruz. Hayvanların bakımı gerçekten zor oluyor. Çünkü her gün yemini, mamasını veriyorsunuz. İlaçlarını veriyoruz. Balıkların suyunu her gün tazeliyorsunuz bu da ister istemez bizi yoruyor. Kırşehirli vatandaşların özellikle son birkaç ayda evcil hayvanlara ilgisi oldukça arttı. İnsanlar evlerine papağan olsun diğer kuş veya balık çeşitleri olsun alıyor ve besliyorlar. Dükkânımızda en çok satılan kuş türü muhabbet kuşu ve kanaryadır” şeklinde konuştu.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On