Son Yolculuğuna Gözyaşlarıyla Uğurlandı  

20 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.

WhatsApp Image 2017-03-20 at 09.46.29

Ahmet Beşkardaş’ın torunu Eda Beşkardaş Yaşamını Yitirdi

Kırşehir’de 2016 yılı içerisinde lösemi (kan kanseri) teşhisi konulan ve  Ankara‘da tedavi gören Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş’ın torunu, Valilik personeli Engin Beşkardaş’ın kızı Eda Beşkardaş (12) yaşamını yitirdi.
Eda Beşkardaş, Pazar günü Cacabey Camiinde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Aşıkpaşa Mezarlığına defnedildi.

Cenaze namazına Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Valiliği daire müdürleri ve Valilik personeli ile Eda’nın yakınları, sevenleri ve vatandaşlar katıldı.

Ankara Tıp Fakültesi Çocuk Bölümü Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören ve son sürecinde geçirdiği rahatsızlık nedeni ile uyutulan Eda Beşkardaşpazar günü sabah saatlerinde yaşamını yitirmişti.

Lösemi hastası olan Eda için ilik kampanyası başlatılmış ve ilik de bulunmuştu. Eda Beşkardaş, geçtiğimiz yıl okuldan döndükten sonra karın ağrısı şikayeti ile  Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmiş, lösemi teşhisi konularak  Ankara‘ya sevk edilmişti.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN