SON KUŞLAR SAHNEDE

27 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
820 defa okundu.
SON KUŞLAR SAHNEDE

 

son kuşlar tiyatro

Turgay Tanülkü’nün yönettiği “Son Kuşlar” adlı tiyatro oyunu 22-27 Mart 2015 tarihleri arasında Kırşehir E Tipi Cezaevinde, 30-31 Mart 2015 tarihlerinde Kırşehir Açık Cezaevinde sahne alacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal projesi olan ve 223 Cezaevi, 180.000 tutuklu ve hükümlü, 200.000 personele ulaşması hedeflenen Turgay Tanülkü’nün yönettiği “Son Kuşlar” adlı tiyatro oyunu sahne alacak. Son Kuşlar, 22-27 Mart 2015 tarihleri arasında Kırşehir E Tipi Cezaevinde, 30-31 Mart 2015 tarihlerinde Kırşehir Açık Cezaevinde sahnelenecek.

Sait Faik Abasıyanık’ın eserinden F. Aylin Tez’in sahneye uyarladığı “Son Kuşlar” adlı tiyatro oyununda Turgay Tanülkü, Volkan Korhan, Resul Dündar ve M. Sultan Elgün rol alıyor.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal projesi çerçevesinde Son Kuşlar Kırşehir E Tipi Cezaevinde sahne aldı. Katılımın yoğun olduğu Son Kuşlar adlı oyunda E Tipi Cezaevi sakinleri hem düşündü hem eğlendi. Tiyatro sonrası tiyatro oyuncuları ve davetliler hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Son Kuşlar’ın ikinci perdesi de 30-31 Mart tarihlerinde Kırşehir Açık Cezaevinde sahnelenecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On