ŞÖLEN GİBİ ETKİNLİK

8 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
ŞÖLEN GİBİ ETKİNLİK

 ŞÖLEN GİBİ ETKİNLİK

Uğurlu,“Bizler Umut Medya Grup olarak 2019/2020 Eğitim ve Öğretim
yılı öğrencilere yönelik motivasyon ve bilgi becerilerini arttırmak
amaçlı böyle bir etkinlik düzenleme kararı verdik.

UMUT Medya Grup sponsorluğunda 5 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00 – 15.00 saatleri arasında 2019/2020 Eğitim ve Öğretim yılı öğrencilere yönelik motivasyon ve bilgi becerilerini arttırmak amaçlı düzenlenen etkinlik yoğun bir katılımla gerçekleşti. Etkinliğe öğrenciler ve veliler büyük bir ilgi gösterirken adeta şölen havasına dönüştü.

5 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12.00 – 15.00 saatleri arasında Saray Düğün Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda öğrenciler ve veliler katıldı.

Gerçekleşen etkinlik Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programın sunuculuğunu gerçekleştiren Umut Fm Yayın Müdürü Ferhat Yıldırım, bu etkinliği düzenleyen, öğrencilerin her zaman yanında olan Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu’yu günün anlam ve önemini belirtmesi için sahneye davet etti.

Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu;

“Bizler Umut Medya Grup olarak 2019/2020 Eğitim ve Öğretim yılı öğrencilere yönelik motivasyon ve bilgi becerilerini arttırmak amaçlı böyle bir etkinlik düzenleme kararı verdik. Çünkü bütün yıl boyunca hem öğrenciler hem de veliler sıkıntı ve stres içerisindeler. Bizlerde onların bir nebzede olsun rahatlamamaları için etkinlik düzenledik. Bu etkinlikte emin olun birazda olsun kafalarınız dağılacak ve motivasyonunuz daha çok artacağını düşünüyorum. İnşallah yıl boyu verdiğiniz emekleriniz boşa çıkmaz. Sizlere eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.”

Saray Düğün Salonu’nu dolduran öğrencilerin merakla beklediği etkinlik Balkan Şampiyonu Sihirbaz Simbat’ın gösterileriyle başladı.

Sihirbaz Simbat, birbirinden güzel gösterilerini sunarken, öğrenciler adeta nefeslerini tutarak gösteriyi büyük bir ilgiyle izlediler.

Salonda bulunan Maskotlar ve Palyaçolarda öğrencilerle birlikte yüz boyama etkinliği gerçekleştirdiler. Salon adeta rengarenk bir hale büründü.

Balkan Şampiyonu Sihirbaz Simbat’ın birbirinden güzel gösterilerinin ardından Kırşehirli Şahin Çakır sahneye çıkarak öğrenci ve velilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Oyun havaları ve halaylar eşliğinde çocuklar adeta günün keyfini doyasıya çıkardılar.

Kırşehirli Şahin Çakır’ın sesi ve sazıyla unutulmaz dakikalarının ardından sahneye Ankara’nın sevilen sanatçısı Çubuklu Yaşar çıkarak adeta sahneyi kırdı geçirdi.

Birçok şarkılarına eşlik eden veliler ve öğrenciler çok keyifli dakikalar geçirdiler.

Birbirinden değerli ve kıymetli sanatçıların ardından sıra merakla beklenen Yetenek Sizsiniz’e katılarak yarı finale kadar yükselen Yasin’in köpük show’u çocukları hayretler içerisinde bıraktı.

Gerçekleştirilen etkinlik, öğrencilere ve velilere sunulan birçok ikramın ardından sona erdi.

Etkinlik sonunda açıklamalarda bulunan Veliler ve Öğrenciler, “Gerçekten çok güzel ve anlamlı bir etkinlikti. Bu etkinliği düzenleyen Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu beyefendiye çok teşekkür ederiz. Kendileri eğitim camiasında sıkça gördüğümüz ve tanıdığımız birisi. Sürekli bizlerin içerisinde. Böyle etkinlikler gerçekten yıl boyunca büyük stres ve sıkıntı çeken biz veliler ve evlatlarımıza çok büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandılar.

Başta Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu olmak üzere MG Organizasyonu sahibi Metin Güçlü ve ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com