SOĞUK HAVA KIRŞEHİRİ ETKİSİ ALTINA ALDI

26 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
437 defa okundu.
SOĞUK HAVA KIRŞEHİRİ ETKİSİ ALTINA ALDI

meteorolojiden-yagmur-uyarisi-son-hava-durumu-raporu_1486943_720_400Kırşehir’de soğuk havanın başlamasıyla Kırşehirli vatandaşlar doğalgazını açmaya başladı. Doğal gazı olmayanlar ise sobalarına sarıldılar.

Kırşehir’de sonbahar ayı geldiğini hissettirmeye başladı. Üşüyen vatandaşlar sobalarını kurdular, doğal gazlarını açmaya başladılar. Vatandaşlar: “  Soğuklar artık kendini hissettirmeye başladı. Özellikle gece yatarken üşüyoruz. Kimimiz sobalarını yaktı kimimiz doğal gazları açtı. Aslında doğal gazı açarken korkmuyor değiliz. Faturalar artık fazla fazla gelmeye başlar artık. O yüzden fazla da açamıyoruz. Soğuklardan dolayı yaksak da elimiz titriyor. İnşallah faturalarda zama gidilmez. “ ifadelerine yer verdiler.

Soba kullanan vatandaşlar:  “ Odunumuzu kömürümüzü almaya başladık soğuklar kendini hissettirmeye başladı. Sobaya gelince çoğumuz kurmaya başladık. Bir taraftan da soba sıcağını özlediğimizi fark ettik. Bu kışın çok soğuk geçeceği söylentileri dolaşıyor etrafta. Biraz da korkutuyor bu kış bizi. Allah ısınamayacak vatandaşlara yardım etsin. “ ifadelerini kullandılar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN