SLaYTıN MuCiDi

10 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
565 defa okundu.
SLaYTıN MuCiDi

böcek ugur

 

 

O kadar zekiydi ki! Çocukluğundan itibaren neler yaptı neler.  Bir gün eski sinema filmlerin kopan parçalarını çöpe atıldığını görmüştü. O zamanları bilenler bilir. Benim de; o açık hava sinemalarına gitmişliğim var. O çöpte gördüğü film parçalarını toplayıp eline aldı ve kafasında bunlarla ben film yaparım herkese gösteririm duygusu oluşunca.  Hemen onları eline aldı ve eve götürüp filmleri birleştirip evlerinin kiler diye kullandıkları bölümünde birleştirip, kilerden dışarıya açtığı delikten bir ayna yardımı ile aydınlatmayı başarmıştı. Daha sonra beyaz bir perdede duvara astı sonra o film karelerini duvara yansıtarak insanlara neşeli anlar geçirmeleri için neler yapmıştı neler. Bu film parçacıklarını seyredenlerden de para almıyordu. Sadece 20-30 tane kayısı çekirdeği alıyordu. Bu topladığı kayısı çekirdeklerini satıyor.

Sattığı parayı ya annesine ya da babasına veriyordu. Babası zaten memur olduğu için o paraya dokunmuyor. Kış döneminde okul çocukları geziye falan götürdüklerinde o paradan oğluna geri veriyordu. Hiç boş durmuyordu. Her zaman yeni bir şeyler yapıyordu. Bazen telden arabalar yapar, o arabaları mavi veya kırmızı defter kapları ile kaplar ve onları yine arkadaşlarına satardı. Hele bir sene annesine anne sen bana mısır alsam kaynatır mısın? Dedi o da evet kaynatırım dedi. Bir iki çuval mısır alıyor annesine kaynattırıyor ve cami önünde satıyordu. Bir gün daha çok para kazanacağını düşünerek merkezde büyük bir cami önüne yaptığı tornete koyup götürmüştü.

Orada müthiş bir satış yapıyordu ama hiç ummadığı bir şeyle karşılaştı. Zabıtalar elinden her şeyini almışlardı. Tornetini, mısır kazanını ve mısırlarını bile almışlardı. Eve geri dönmüştü. Fakat çok gururlu olduğu için hiç ağlamamıştı. Babası ve annesi onu teskin etmişti. O günden sonra bir daha mısır satmadı. Ancak babası oğlunun elektriğe, elektroniğe ilgisini görünce kursa gönderdi. Başarılı bir kurstan sonra mahallede herkesin radyosunu tamirini yapmaya başlamıştı. Bu arada okula gidiyordu. Ancak okulda İngilizce öğretmenin çok yanlış tavırları yüzünden derslerden soğumuş üniversite imtihanına bile girmemişti. Lise mezunu da olsa büyük şirketlerde müdürlük yaptı. Vesselam çok iyi bir insandı. Çok çalışkandı hala da çalışıyordur, umarım.

Ağabey çalışıyor musun? Neredesin

“Çalışıyorum kardeşim, hayat mücadele. Ne yaparsan yap. Aşk ile yap.”

“İyi çalışmalar ağabey. Sizler ailenizle mutlu olun bu bana yeter. ”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On