SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ BAŞKANLARI BAHÇECİ’Yİ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

28 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
273 defa okundu.

5

Kırşehir’de Bulunan Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Makamında Ziyaret Etti

Kırşehir’de bulunan sivil toplum örgütlerinin (KAHİSA) başkanları Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye demokrasi nöbetine verdikleri destek için teşekkür ziyaretinde bulundu.

16 sivil toplum örgütünün bir araya gelerek oluşturduğu sivil toplum örgüt platformu (KAHİSA), 15  Temmuz 2016 Cuma günü ülkemizde gerçekleşen darbe girişimini kınadıklarını belirterek, Başkan Bahçeci’ye demokrasi nöbetinde verdiği destekten dolaya teşekkür etti. Ayrıca Belediye Başkanı ve ekibine işlerinde başarılar diledi.

Milletinin ve devletin bekası için her zaman sivil toplum örgütleri, milletvekilleri ve siyasi parti grup başkanları ile birlikte hareket edeceğini belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; ”    Milletimize yapılan hain darbe girişimini yine birlik ve beraberliğimiz sayesinde atlattık. İçimize sızmış bu hainleri de tek tek temizliyoruz.

Cacabey Meydanımızda devam eden demokrasi nöbetimiz,  her görüşten insanımızla Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bitti diyene kadar sürecek. Sizler bizlere, bizler de sizlere destek olarak,  bayrağımız, milletimiz ve devletimiz için demokrasi nöbetine devam edeceğiz. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Şimdi  birbirimize destek zamanı. ” ifadelerine yer verdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN