Sinan Aksu Hirfanlı Kampı’nı ziyaret etti

15 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
529 defa okundu.
Sinan Aksu Hirfanlı Kampı’nı ziyaret etti

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu Hirfanlı Gençlik ve İzcilik Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, kampta incelemelerde bulundu.

Sinan Aksu Hirfanlı Kampı'nı ziyaret ettiYapımına kısa bir süre önce başlanan ve hızla tamamlanıp hizmete giren Hirfanlı Gençlik Kampı ve İzcilik Eğitim Merkezi, gençlere sunduğu hizmet kalitesi ile gençlerden ve ziyaretçilerden tam not almaya devam ediyor.

Son olarak Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Sinan Aksu tarafından incelemelerde bulunulan merkez tam not aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş tarafından karşılanan Genel Müdür Sinan Aksu ve beraberindeki heyet kamp bölgesinde gezerek, kampın son durumu hakkında ayrıntılı bilgi aldılar. Aksu kampta bulunan gençlerle sohbet ederek gençlerin sorunları dinledi.

Genel Müdür Aksu burada yaptığı açıklamada “Başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş olmak üzere, görev yapan tüm personellerimizi kutluyorum. Bu kadar kısa bir sürede yapılanlar sevindirici inşallah ufak birkaç sorunumuz da hallettiğimizde zaman inanıyorum ki bu kamp merkezi daha iyi bir konuma gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Ziyarete Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Serdal Eravcı ve Daire Başkanı Kamil İspir eşlik ettiler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN