SİMİTÇİLİK YAPARKEN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ UNUTMUYOR

21 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
428 defa okundu.
SİMİTÇİLİK YAPARKEN CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ UNUTMUYOR

GetAttachmentCumhuriyet Halk Partisinin Fanatiği Olan Simitçi İsmail Aydın simit arabasında Cumhuriyet Halk Partisinin adaylarının posterini bulunduruyor.

Kamu Kurumundan emekli olan Cumhuriyet Halk Partisi Fanatiği İsmail Aydın 4 tekerlekli simit arabasıyla Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve adaylarını tanıtıyor. Simit satarak geçimini sağlayan İsmail amcamız bu durumundan gayet memnun olduğu gözlemlenirken:  “Ben Cumhuriyet Halk Partisi’nin fanatiği oldum artık arabamda satış yaparken onların fotoğraflarıyla gezmek beni hem mutlu ediyor hem huzur veriyor. Bu durumdan gayet memnunum. Emekli olduktan sonra ek iş olarak bu mesleği seçtim. Geçim derdi yani. Ee arabada yer varken neden asmayayım fotoğraflarını diye düşündüm ve bu fikir bana mantıklı geldi o yüzden de astım. “ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On