ŞİDDETLİ TİPİ HAYATI AKSATTI

25 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
510 defa okundu.
 ŞİDDETLİ TİPİ HAYATI AKSATTI

 

Dün gece saatlerinde başlayan Şiddetli tipi 76köy yolu ile bağlantıyı keserken şehir merkezine inen mahalle yollarında kar ve buzlanma nedeniyle ulaşımda sıkıntılar yaşandı.

 ŞİDDETLİ TİPİ HAYATI AKSATTI

Kırşehir’de hava sıcaklığının sıfırın altında 6 dereceye kadar düşmesi nedeniyle oluşan don ve buzlanma hayatı ciddi boyutlarda olumsuz etkiledi

İKİ SAAT SÜREYLE KENTE ELEKTRİK VERİLEMEDİ.

Dün akşam saatlerinden itibaren devam eden kar yağışı ve tipi, il genelinde hayatı olumsuz etkiledi. Hava şartları kaynaklı olumsuzluklar nedeniyle iki saat süreyle kente elektrik verilemedi.

76 KÖY YOLU BAĞLANTISI KESİLDİ.

Dün Gece saatlerinde başlayan şiddetli fırtına 76 köy yolu ile bağlantısının kesilmesine de neden oldu.
İl Özel İdaresi kapanan köy yollarını açma çalışmaları yaparken Karayolları Bölge Müdürlüğü Aksaray-Kırşehir kara yolunu  trafiğe bir süre kapatmak zorunda kaldı..
Kırşehir’in Mucur İlçesinde 15, Akpınar İlçesinde 12, Akçakent İlçesinde 15, Merkezde 25, Boztepe ilçesinde ise 9 köy yolu ulaşıma kapandı. Bölgede İl Özel İdaresi ekipleri, 6 adet kar bıçaklı kamyon, 3 kepçe 8 greyder ve nöbetleşe sistemle oluşturulan ekiplerle çalışma yapıyor.

KIRIKKALE, KIRŞEHİR-KAYSERİ VE KIRŞEHİR-AKSARAY YOLLARINDA TUZLAMA 

Kırşehir’de devam eden kar yağışı ve tipi nedeniyle Ankara-Kayseri karayolunun bazı bölümlerinde ulaşımda aksamalar yaşandı. Ankara-Kayseri karayolunun özellikle Kırşehir’den geçen bölümünde tipi nedeniyle görüş mesafesi yer yer birkaç metreye kadar düştü.

Kentin Akpınar ve Mucur girişlerinde trafik ekipleri, ara ara araçları durdurarak, karayolları ekiplerinin yollarda oluşan kar sürgünlerini temizlemesinden sonra geçişlere izin veriyor.

Akpınar ilçesi Hamit köyü rampası ve Mucur ilçesi İnaç köyü mevkisinde oluşan kar sürgünleri nedeniyle sürücüler karayolunda ilerlemekte güçlük çekiyor.

Karayolları Bölge Müdürlüğü ise ulaşımda aksamaların olmaması için Kırşehir- Kırıkkale, Kırşehir-Kayseri ve Kırşehir-Aksaray yolu üzerinde tuzlama çalışmaları yapıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On