SGK, YENİ HİZMET BİNA YAPILANA KADAR ESKİ MÜFTÜLÜK BİNASINA GEÇİYOR

23 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
423 defa okundu.
SGK, YENİ HİZMET BİNA YAPILANA KADAR ESKİ MÜFTÜLÜK BİNASINA GEÇİYOR

IMG_3544 (1)Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne (SGK) Yeni Hizmet Binası Yapılması Kararı 2016 Yatırım Programında Yayınlandı

Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’ne (SGK) yeni hizmet binası yapılması kararı 2016 yatırım programında yayınlandı. Yeni hizmet binası, İl Müdürlüğü’nün Medrese Mahallesinde olan mevcut alanına yapılacağından dolayı bu süre içerisinde SGK İl Müdürlüğü, hizmetine Ahi Evran Mahallesi’nde bulunan eski müftülük binasında devam edeceği öğrenildi.

Konu hakkında yaptıkları açıklamada milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya şu ifadelere yer verdiler. “2016 yılı içerisinde eski SGK hizmet binasını yıkarak ihalesini yapacağımız yeni hizmet binasının yapımına başlamayı planlıyoruz. Bu süre içerisinde SGK İl Müdürlüğü’müzü 106 personeli ile eski müftülük binasında misafir edeceğiz. Bu süreç içerisinde ise SGK ile işleri olan vatandaşlarımızın işlerini çok daha rahat ve pratik bir şekilde çözebilecekleri bir hizmet binasını inşa edeceğiz. Mevcut SGK İl Binası 3500 m2 kapalı alanda hizmet veriyorken yeni yapılacak bina 4500 m2lik bir hizmet alanına sahip olacak. Konferans salonları ve vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu birçok fiziksel ihtiyaca cevap verecek olan bu yapı ile sosyal güvenlik hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesini amaçlıyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN