SEVİLAY BUTİK’TEN ANLAMLI KAMPANYA

20 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
696 defa okundu.
SEVİLAY BUTİK’TEN ANLAMLI KAMPANYA

11165215_1435390720091077_277928467640458823_n

Duyarlı İş Kadını Sevilay Üzümcü, örnek bir kampanya başlattı. Üzümcü şehit aileleri ve yakınlarına ücretsiz satış yapacağını duyurdu.

 

Kırşehir’de Yeraltı Sarraflar Çarşısında Sevilay Butik adında işyeri olan ve aynı zamanda kendi kıyafetlerinin mankenliğini yapan Sevilay Üzümcü anlamlı bir kampanya başlattı. Sevilay Üzümcü butiğinde satışa sunduğu kıyafetlerini şehit ailelerine ve yakınlarına ücretsiz vereceğini söyledi.

Duyarlı İş Kadını Sevilay Üzümcü, yaşanan terör olayları nedeni ile kıyafet satışlarını şehit ailesi ve yakınlarına ücretsiz hale getirdiğini bildirdi. Son dönemlerde yaşanan terör olayları karşısında ne yapabilirim diye düşündüğünü ve elinden sadece şehit yakınlarına ücretsiz kıyafet satışı geldiğini dile getiren Üzümcü, “Her akşam haber bültenlerinde askerimizin, polisimizin şehit haberlerini duymak beni ziyadesi ile üzmeye başladı. Ahi Evran’ın diyarında ben de bir anne ve esnaf olarak kendi payıma bir şeyler yapmaya karar verdim.
Kıyafetlerimin tamamını şehit yakınlarına ücretsiz hale getirdim. Her gün akşam beni hüzne boğan haberler var. En azından kendi kendime şehit olan evlatlarımız için yardımcı olamasam da ailelerine küçük bir katkı sunmak istedim. Bu nedenle de kıyafet satışlarımı şehit yakını olduğunu gösteren herkese ücretsiz vermeye karar aldım” dedi.

Yapılan duyarlı davranış karşısında duygulandığını anlatan Şehit Aileleri Kırşehir Dernek Başkanı Ahmet Beşkardaş ise, “Hanım kardeşimizin böyle bir davranış içerisinde olduğunu, beni arayarak bildirmesi beni çok duygulandırdı. Keşke şehitlerimiz olmasa da esnafımız böyle davranışlar içerisinde olmasa idi, ama ben kardeşimiz ve şehit aileleri adına kendisine teşekkürü bir borç biliyorum. Bizlere müracaat ederek esnaf kardeşimizden alışveriş yapmak isteyen kardeşlerimizi de bu noktada kendisine yönlendireceğiz.” özdeyişinde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN