Servisçilere Uyarı

11 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
260 defa okundu.

 

dsc_1238“Hava Şartlardan Dolayı Yolardaki Buzlanma Nedeniyle Servisçilerin Yollarda Daha Dikkatli Olmaları Gerekmektedir. ”

Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin kış lastiği hakkında gazetemiz 40 Arena’ya açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada kış lastiğine uygun olmayan kar lastiği takılmamış araçların yola devam etmelerine izin verilmeyecek diyen Tekin: “Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 2012’de yürürlüğe giren Araçların Yüklenmesine İlişkin Ölçü ve Usuller ile Tartı ve Boyut Ölçüm Toleransları hakkında yönetmeliğe göre, kış şartlarına uygun olmayan, kar lastiği takılmamış araçların yola devam etmelerine izin verilmeyecek. Kurala uymayan araçların işletmecilerine 602 lira ceza uygulanacak. Söz konusu uygulama, 1 Nisan’da sona erecek. Bu uygulama ticari araçlar için değil malum şehrimizin durumu ortada buzlanma ve do olayına dikkat etmeleri gerekmededir. Sadece servis araçları değil vatandaşlarımızın da kış lastiği takmalarını öneriyorum. Aksi takdirde kazaya davetiye açılıyor. Bizim bütün ticari araçlarımızda kış lastiği takılı. Biz kendimizde oda olarak kontrol ediyoruz. Tüm arkadaşlarımızda kış lastiği mevcuttur. Ne kadar da kış lastiği takarsak takalım karda buzda kış lastiğinin de fayda etmediği yerler var. Bu nedenle sürücülerin hız kurallarına uymaları gerekmektedir. Özelliklede servis araçlarımız hassas olmalı bu konuda çünkü biz çocuklarımızı taşıyoruz. Çocuklar bizim geleceğimiz servisçi arkadaşlardan bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyorum. Aynı zamanda araçlarında çeki halatları ve zincirlerini bulundurmak gerekmektedir.” İfadelerini kullandı.

HABER: ASLIHAN BUYRUK

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On