SERTİFİKALI İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

30 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
218 defa okundu.
 SERTİFİKALI İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ

IMG_5279 Kırşehir İl Ve İlçe Müdürlükleri Personeline Yönelik “Sertifikalı İş Sağlığı Ve Güvenliği Temel Eğitimi” Eğitimi Verildi.

​6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamaları gereği Kırşehir İl ve İlçe Müdürlükleri personeline yönelik “Sertifikalı İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi” eğitimi verildi.

İş Güvenliği uzmanı Olgun Haydar POLAT tarafından verilen eğitimde tarımda İş Sağlığı ve İş Güvenliği mevzuatı, bitkisel ve hayvansal üretimde iş sağlığı ve güvenliği, zoonozlar, hayvan davranışlarının yaratacağı tehlikeler, yangın, tarım ilaçları güvenliği, yüksekten düşme, elektrik güvenliği, tarım makineleri güvenliği, risk değerlendirme konuları ele alındı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlı personelinin tarım işletmelerinde karşılaşacakları tehlikeler, riskler, İş Sağlığı ve İş Güvenliğini ilgilendiren konular hakkında bilgilendirmek ve farkındalık sahibi olmalarını amaçlayan eğitim yüz yüze ve karşılıklı bilgi alışverişi, eğitim filmleri, videolar, animasyonlar, izleme, soru-cevap şeklinde yapılarak tamamlandı.

Eğitimle ilgili açıklama da bulunan Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ŞAHİN; “İl Müdürlüğümüz personeli hem sahada hem de binada hizmet vermekte olup, iş yerinde yaşanabilecek olası kazalara karşı gereken tedbirleri almak çalışanlarımız açısından büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda verilen eğitimlerin iş yerinde yaşanabilecek olası kazaların önüne geçmesi açısından son derece faydalı olduğuna inanıyorum. Bu eğitimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On