SERT ZEMİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

11 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
270 defa okundu.
SERT ZEMİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

3 (7)Kırşehir Belediyesi Tarafından Yapılan Sert Zemin Çalışmaları Şehrin İhtiyacı Olan Bölgelerde Devam Ediyor

Kırşehir Belediyesi’nin şehri güzelleştirmek, değiştirmek için yaptığı sert zemin çalışmaları şehrin ihtiyacı olan bölgelerde devam ediyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.

“Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

Sert zemin çalışmalarını ile ilgili bilgi veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Medrese Mahallesi 131. sokakta kilit parke çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalarımız bölgesel çalışmalar olup mahallelerimizin bu kısımları tamamıyla kilit parke döşemeyle kaplanacaktır. Alt yapısı biten her bölgede kilit parke, yol kaldırım ve sıcak asfalt çalışmaları yapılıyor.

Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir ihtiyacı olan yollara, kaldırımlara sahip olacak” ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On