SERT ZEMİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

17 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
375 defa okundu.
SERT ZEMİN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

DSC_8006

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

 

Kırşehir Belediyesi’nin şehri güzelleştirmek, değiştirmek için yaptığı sert zemin çalışmaları şehrin ihtiyacı olan her bölgede devam ediyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlanıp üst yapı çalışmalarına geçilen bölgelerde hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.

“Sert Zemin Çalışmalarımız şehrin ihtiyacı olan her yerde devam ediyor”

Sert zemin çalışmalarını yerinde inceleyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Yenice Mahallesi 305, 309, 310 ve 316. sokaklarda kilit parke çalışmaları devam etmektedir. Bu çalışmalarımız bölgesel çalışmalar olup mahallelerimizin bu kısımları tamamıyla kilit parke döşemeyle kaplanacaktır. Mahallelerimizin bu kısımlarında daha önce alt yapı çalışmalarını tamamladık. Şu anda Medrese Mahallesi Mezarlık civarındaki sokaklarda, Dr. Sadık Ahmet Bulvarındaki sokaklarda ve Hızırağa Mahallesi- Terme Caddesi bağlantı kısmında alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir. Alt yapı çalışmalarımız tamamlandığında en kısa zamanda kilit parke, yol kaldırım ve sıcak asfalt çalışmaları başlayacaktır.

Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kırşehir ihtiyacı olan yollara, kaldırımlara sahip olacak.” dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN