Sergi Açılacak

25 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
328 defa okundu.
Sergi Açılacak

DSC_1921

Kırşehir Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD)Müdürü Metin Alparslan 28 Şubat Sivil Savunma ve Deprem Haftası Günü Dolayısıyla Anıt Meydanı Önünde Stant Açılacağını Belirtti.

Kırşehir’de Acil ve Afet Durum Müdürlüğü AFAD tarafından “Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası” etkinlikleri kapsamında sergi açılacağı bildirildi.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da AFAD ekipleri 28 Şubat “Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası ”dolayısıyla  Anıt Meydanı önünde açılacak sergide, broşür dağıtılarak, vatandaşlar afetlerle ilgili bilgilendirilecek ve sergide arama kurtarma malzemeleri tanıtılacak. İl Afet ve Acil Durum Müdürü Metin Alparslan, 40 Arena gazetesi Gazetesi Muhabirine  yaptığı açıklamada “Doğal afetlerde, sivil savunmanın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmıştır. Ama her türlü duruma karşı, önceden hazırlıklı olmak ve önleyici tedbirler almak zorundayız. İlimizde de olası herhangi bir afete karşı hazırlıklı olmamız, vatandaşlarımızı en iyi şekilde normal hayata döndürmemiz bakımından, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nün çalışmaları hayati önem taşır.Her yıl olduğu gibi bu yıl da 28 Şubat “Sivil Savunma Günü ve Deprem Haftası” dolayısıyla  Anıt Meydanı önünde sergi açılacak ” dedi. AFAD Ekipleri 28 Şubat Sivil Savunma Günü kapsamında Terme Caddesi’ndeki Anıt Meydanı önünde saat 09.00-16.00 arasında stant açmış ve açılan stant yoğun ilgi görmüştü.

İHSAN CAN

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN