SERBEST MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI GENEL KURULU YAPILDI

9 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
391 defa okundu.
SERBEST MUHASEBECİLER VE MALİ MÜŞAVİRLER ODASI GENEL KURULU YAPILDI

SMMO BAŞKANLIGINDA GÖREV DEĞİŞİMİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Olağan Genel Kurulda başkanlığa seçilen Özgür Albayrak görevi Mustafa İzzetdoğan’dan devraldı.
Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının 13 yıllık başkanı Mustafa İzzet Doğan, görevini devretti. Başkanlık seçimi için 2 aday yarışırken, oda üyesi 122 kişiden 105’i oy kullandı. Özgür Albayrak 103 geçerli oydan 57’sini alarak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının yeni başkanı oldu.
13 yıllık tecrübesini anlatan ve yeni yönetime de katkı sunacağını ifade eden SMMMO eski başkanı Mustafa İzzet Doğan, “Genel Kurulda,mesleğimize dair sorunlar dile getirildi.Güzel bir genel kurul geçirdik.Genel Kurula takiben ertesi gün yapılan seçimlerimizde de yeni yönetim,disiplinle birlikte delegelerimiz oluştu.Genel Kurulumuz, odamıza,üyelerimize yakışır bir olgunlukla gerçekleşti.Bundan dolayı memnuniyet duyuyorum.’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On