Serbest Bırakılan FETÖ Sanığı Tekrar Tutuklandı

21 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
895 defa okundu.
Serbest Bırakılan FETÖ Sanığı Tekrar Tutuklandı

kpss-sorusturmasinda-32-tutuklamaKapsamında Gözaltına Alınan ve Tutuklandıktan Sonra Çıkarıldığı İlk Mahkemece Serbest Bırakılan Zanlı Tekrar Tutuklandı

Kırşehir’de FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve tutuklandıktan sonra çıkarıldığı ilk mahkemece serbest bırakılan zanlı tekrar tutuklandı.
Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada 35 gün önce çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakılan FETÖ sanığı M.T., adli kontrol şartı ve denetimli serbestlik haklarından faydalanmak istediğini söyledi.
Mahkeme, 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde kapatılan yayın organlarının devamı sağlamak için Y.Y. adlı bir kişi ile yeni bir medya dağıtım şirketi kurduğu ve FETÖ abonelerini yeni kurdukları şirkete aktarmak istedikleri iddiasıyla sanık M.T.’nin yeniden tutuklanmasına karar verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On