ŞENTÜRK, YATIRIM ALANLARINDA İNCELEMELERİNDE BULUNDU

14 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
ŞENTÜRK, YATIRIM ALANLARINDA İNCELEMELERİNDE BULUNDU

valilikVali Necati Şentürk, Mucur ilçesindeki kültürel ve tarihi değerler ile eğitim alanında yapılacak yatırım alanlarında incelemelerde bulundu

Mucur Kaymakamı Muhammet Önder, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in de eşlik ettiği inceleme gezisinde, Kepez Yeraltı Şehrinde incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk, yeraltı şehrinin turizme açılması için yapılacak çalışmalar hakkında İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Yıldız Eraslan’dan bilgiler aldı.

Mucur merkezinde yapılması planlanan hükümet konağı ve eğitim yatırımları hakkında da ilgililerden bilgiler alan Vali Necati Şentürk, Geyikli Baba ve Şeyh Hamza mezarlarını da ziyaret ederek türbe haline getirilmesi konusunda görüş alış-verişinde bulundu.

Ziyaretinde köylülerle de sohbet ederek muhtarların da sorunlarını dinleyen Vali Necati Şentürk, Mucur ilçesinde mevcut olan tarihi ve kültürel kaynakların turizme kazandırılacağını söyledi.

İlimizin her köşesinde olduğu gibi Mucur halkının da hizmetin en iyisine layık olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Mucur’da yer alan tarihi ve kültürel değerlerimizi turizme kazandıracağız. Mucur ilçemizdeki en önemli tarihi değer olan, onlarca oda ve galeriden oluşan Kepez Yeraltı Şehri, düzgün mimariye ve iki farklı renk toprak yapısına sahip. Gezi açısından da son derece müsait bir yer. Geniş koridor ve odaları ile Kapadokya bölgesindeki en güzel yeraltı şehirlerinden birisi. Ancak burada yapılması gereken işler var. Bu projeye İl Özel İdaremizde gerekli ödeneği önümüzdeki günlerde aktaracağız.” şeklinde konuştu.

İlçe merkezinde okul ve hükümet konağı yapılması planlanan alanlarda da incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk, halkın büyük ilgi gösterdiği ululardan Geyikli Baba’nın mezarı ile Şeyh Hamza Türbesini de ziyaret ederek, bu iki mezarın üzerine türbe yapacaklarını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On