Şentürk, Öğrencileri Bilgisayar İle Ödüllendirdi

13 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.

thumbnail_imamhatip

Vali Necati Şentürk, Şehit Asb. Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Etti

Vali Necati Şentürk, Şehit Asb. Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz’in de hazır bulunduğu ziyarette Okul Müdürü Abdurrahman Ergül’den okul hakkında bilgiler alan Vali Necati Şentürk, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Bu sırada, öğrencilere sorular soran Vali Necati Şentürk, sorulara en hızlı ve doğru biçimde cevap veren öğrencileri bilgisayar ve altınla ödüllendirdi.

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehir’de eğitime son derece önem verdiklerini söyledi.

Öğrencilerin, durumu hakkında okul yöneticilerinden bilgiler alan ve öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulunan Vali Necati Şentürk, “15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir’in adı bu okula verildi. Siz de okulun ismine layık olarak derslerinize çalışacak ve başarılı olacaksınız. Büyüdüğünüzde bizlerin yerine sizler geçeceksiniz. Derslerinize çok iyi çalışacaksınız, spor yapacaksınız, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacaksınız. Kırşehir’de eğitime önem veriyoruz. Devletimiz, eğitim konusunda elinden gelen gayreti göstermektedir. Sizleri geleceğe yetiştiren öğretmenlerinize ve anne-babalarınıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, okul binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On