Şentürk Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

12 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.
Şentürk Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

vali-necati-senturk“Mevlid Kandili’nin Başta Kırşehirli Hemşerilerim Olmak Üzere Bütün İslam Âlemi İçin Hayırlara Vesile Olmasını Diliyoruz”

 

Kırşehir Valisi Necati Şentürk Mevlid Kandili mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda: “Barış dini İslam’ı müjdeleyen Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in dünyaya gelişinin yıl dönümü olan bu mübarek gün, O’nun yaşayışını, Hadis-i Şeriflerini, mesajlarını, yol gösterici öğütlerini yeniden hatırlamak, yeniden düşünmek ve layıkıyla anlamak, bu anlayışla yenilenmek için kıymetli bir fırsattır.

Bu duygularla; Mevlid Kandili’nin başta Kırşehirli hemşerilerim olmak üzere bütün İslam Âlemi için hayırlara vesile olmasını; ülkemize, milletimize ve bütün insanlığa barış, huzur ve saadet getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On