Şentürk, Kent Konseyi Toplantısına Katıldı

6 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
491 defa okundu.
Şentürk, Kent Konseyi Toplantısına Katıldı

thumbnail_kentkonseyi-5

Vali Necati Şentürk, Kırşehir Kent Konseyi’nin Seçimli Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Vali Necati Şentürk’ün yanı sıra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, daire müdürleri, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile konsey üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Vali Necati Şentürk, Ahiler diyarı Kırşehir’in bölge illeri arasında en canlı, en hareketli, en sosyal il olduğunu ve kültürel faaliyetlerin en fazla yapıldığı ilin de Kırşehir olduğunu söyledi.

Kırşehir’in zengin bir kültüre, zengin bir manevi mirasa sahip olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Ahiler, kurdukları orta sandıkla, iflas eden esnafa yardım ederlermiş. Böylesine büyük bir medeniyet olan Ahiliğin memleketi Kırşehir her şeyiyle bir marka şehir olma yolunda ilerliyor. Marka kent olmak için de kent kültürünün oluşması gerekir. Kırşehir modern bir kenttir. Biz de vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamaları için hizmetler yürütüyoruz. Bu duygularla, Kırşehir Kent Konseyi’ne çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de yaptığı konuşmada, “Kırşehir’de günübirlik değil, uzun yıllar sürecek şekilde ileriye dönük yatırımlar yapıyoruz. Kırşehir Kent Konseyi de çalışmalarıyla her zaman yol gösterici olmuştur. Kırşehir Kent Konseyi’nin yeni yönetimine başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül’ün de Kırşehir’de yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdiği toplantı, Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulunun seçilmesinin ardından Vali Necati Şentürk ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin emeği geçenlere teşekkür belgesi vermesi ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On